ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2020

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) проводять для того, щоб кожен з охочих міг ознайомитися з процедурою тестування та дізнатися про всі «підводні камені» перед остаточним оцінюванням. Це можливість добре підготуватися та виключити виникнення небажаних ситуацій, які можуть вплинути на результат.

Пробне ЗНО-2020: дати та запрошення

За інформацією Українського центру оцінювання, усі учасники пробного ЗНО отримали відповідні запрошення-перепустки на тестування. Знайти їх можна в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті вашого регіонального центру оцінювання якості освіти.

Щоб увійти до цього кабінету, необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. «Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку», – розповіли у центрі оцінювання.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з усіх інших навчальних предметів – 17 червня. Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020№ 70.

  • Вхід до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:
  • оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
  • запрошення-перепустки;
  • засобів індивідуального захисту – маски або респіратора.

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів – до 23 червня.

Для безпечного проходження тестування в умовах пандемії коронавірусу варто переглянути цю інструкцію. Український центр оцінювання просить буди максимально відповідальними, дотримуватись рекомендацій медиків, не наражати себе та інших на небезпеку, слідкувати за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатись вдома.

Безумовно важливо користуватись засобами індивідуального захисту, а також дотримуватись правил соціального дистанціювання.

ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2020

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.

До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зреєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.

Що відомо про дати Зовнішнього незалежного оцінювання - 2020 ? (тисніть на посилання)

Кiлькiсть переглядiв: 294